Užitečné informace

Místo konání akce

Na mapě níže lze identifikovat při oddálení/přiblížení tři puntíky.
Obřad: Obřadní síň Úřadu městské části Brno-Řečkovice, Palackého náměstí 11,  v 11.00 – prostřední puntík
Raut / Párty: Svatovavřinecký dvůr, Palackého náměstí 9, od 17.00 – Puntík nejvíc vlevo dole
Pokud byste nenalezli parkování hned poblíž kostela, tak na puntíku nejvíc vpravo a nahoře u bytovek najdete místo vždy.

 

Barva svatby

Jako logo svatby fungují písmena LM, které jsou nabarveny barevným přechodem z tmavě fialovo či růžovo-červené do červené, cokoliv v tomto rozmezí považujeme za barvu svatby.

Dress Code

V takovém horku, jaké pravděpodobně nastane, nebudeme přece nikoho nutit aby byl stále v obleku či těsných šatech. Budeme rádi, když se budete cítit dobře – jistě vám to bude slušet. Na obřad oblek doporučujeme, přece jen budou v šatech všichni ostatní, tak pro č ne i vy ;).

Děti

Děti jakéhokoliv věku jsou vítány, avšak malé děti (včetně naší Terezky) budou mít doporučenou večerku ve 20.00, aby si akci mohli užít i rodiče. Budeme se snažit v místě party vyhradit kousek místa jako hrací koutek, jehož dozor bude losován z přítomných dospělých (rodičů) 🙂

Doprava

Prosíme účastníky, pro které není problém dorazit městskou hromadnou dopravou, aby ji využili. V okolí je sice dostatečný počet parkovacích míst (přesto žádné není přímo u místa konání), ale ulehčíte tím práci nám s odvozem a nemusíte se druhý den vracet pro auto. Bohužel se nám zatím nepodařilo zajistit dost ochotných řidičů-superhrdinů, kteří by mohli dostatečný počet hostů rozvézt dále.  Jste-li superhrdina a máte auto, tak se nám ozvěte, budeme rádi.

Pejsci a jiná animalia

Pejsky a další domácí mazlíčky prosím nechte nakrmené a spokojené ve svých domovech. Na místě bude již pes našich rodičů a bude lepší, když nebudou vznikat nechtěné psí konflikty.